מצלמת אקסטרים מומלצת

איך יודעים מה לקנות

אחת המצלמות הפופולאריות ביותר כיום בשוק, הן מצלמות אקסטרים. לא מעט אנשים שעוסקים בספורט אקסטרים, בין אם זו רכיבה על אופני שטח, רכיבה על אופנועי שטח או כביש, טיפוס הרים, צניחה, גלישה ועוד, בוחרים להתקין מצלמות כאלה על הבגדים או על הקסדה שהם חובשים, במטרה לתעד את עצמם בזמן הפעילות, הן בצילומי סטילס והן בצילומי וידיאו.

כפי שאנחנו יודעים, היום הרבה יותר קל לתעד את עצמנו בסיטואציות שונות, בזכות העובדה שמצלמות באופן כללי, עברו שינויים מרחיקי לכת, הן הפכו להיות יותר קטנות, יותר משוכללות, הן כוללות כרטיסי זיכרון שמאפשרים כמות גדולה של צילומים או משך זמן צילום ארוך יותר וכן הן כוללות הרבה יותר פונקציות ייחודיות. זה נכון הן לגבי מצלמות סטילס ווידיאו רגילות, זה נכון לגבי מצלמות סלולר וזה בוודאי נכון לגבי מצלמות אקסטרים, שהן יחסית דבר חדש.

השאלה היא כיצד רוכשים מצלמות אקסטרים מומלצות, על בסיס מה, אנחנו נחליט איזו מצלמה לקנות והיכן.

פרמטרים לרכישה חכמה

יש כמה מאפיינים שחשוב להקפיד עליהם כשרוכשים מצלמות אקסטרים מומלצות. ראשית, הייצוב שלהן, חשוב שזה יהיה ייצוב ברמה גבוהה, אלקטרונית, כך שהתמונה תצא ישרה, חלקה ולא "רועדת".

שנית, יש לבחון את הרזולוציה, את הזום אליה המצלמה יכולה להגיע וכמובן את איכות הצילום. מומלץ היום לקנות מצלמות עם איכות צילום של 4K.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את כל מה שקשור לכרטיסי זיכרון (ככל שהכרטיס בעל נפח משמעותי יותר כך יהיה אפשר לצלם יותר), כל מה שקשור לאורך הזמן של הסוללה, וכן את הפורמט שהמצלמה עובדת איתו (זאת על מנת שיהיה ניתן לייצא את התמונות ולערוך אותן על המחשב).