מצלמת רכב מומלצת – טיפים לקנייה חכמה

מה צריך לבחון לפני שרוכשים מצלמה לרכב?

כל מי שמחפש היום מצלמות לרכב, לא יתקשה למצוא אחת כזו. בין אם זה בחנויות מצלמות, חנויות למוצרי מחשב ואלקטרוניקה, חנויות למוצרי רכב וכן כמובן במגוון רחב של אתרי אינטרנט, מקומיים ובינלאומיים, אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של מצלמת רכב מומלצת אשר ניתן להתקין ברכב ותשמש אותנו בזמן הנהיגה.

השאלה היא, מה הם המאפיינים שאנחנו צריכים לבדוק בשביל ליהנות ממצלמה לרכב מומלצת ואיכותית. כפי שניתן להניח, לא כל המצלמות דומות באיכותן, מן הסתם הן גם לא דומות במחיר שלהן. לפני שנציג כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן, יש לציין, אנחנו לא חייבים לקנות את המצלמה הכי יקרה, אך רצוי לקנות מצלמה איכותית שתשרת אותנו נאמנה ולאורך זמן.

השאלה היא, מה הם המאפיינים שאנחנו צריכים לבדוק בשביל ליהנות ממצלמת רכב איכותית. כפי שניתן להניח, לא כל המצלמות דומות באיכותן, מן הסתם הן גם לא דומות במחיר שלהן. לפני שנציג כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן, יש לציין, אנחנו לא חייבים לקנות את המצלמה הכי יקרה, אך רצוי לקנות מצלמת רכב מומלצת ואיכותית שתשרת אותנו נאמנה ולאורך זמן.

אילו מאפיינים צריך לבדוק לפני שרוכשים מצלמה לרכב מומלצת

  • איכות צילום – מאחר והתיעוד נועד בשביל לספק לנו הוכחות במקרה ושוטר יעצור אותנו על עבירת תנועה או לכל סיבה אחרת, חשוב להקפיד על תיעוד הצילום, חשוב לוודא שמדובר בתמונה ברורה, חדה, כזו שניתן להבין היטב מה מתרחש מסביב. ניתן לשקול מצלמת רכב דו כיוונית אם חשוב לנו התיעוד גם מתוך הרכב בנוסף לצילום מחוץ לרכב.
  • זוויות צילום וגודל התמונה – יש לבדוק האם המצלמה יכולה לספק לנו מספר זוויות צילום וכן מה טווח המרחק שהיא יכולה לקלוט בצילום בודד, האם ניתן להתקרב ולהתרחק במידת הצורך.
  • סאונד – היום אנחנו יכולים למצוא מצלמות עם מיקרופון מובנה, כך שניתן גם לשמוע את הדברים שנאמרים תוך כדי הצילום.
  • כרטיס זיכרון – חשוב לבדוק מה גודל הכרטיס וכמה זמן אנחנו יכולים לצלם באופן רצוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.