צור קשר
משלוחים חינם לכל הארץ!

למה לקנות בכזהאנחנו באתר כזה מאמינים מעל הכל ביושר, הגינות, שביעות רצון הלקוח ובחוויית הקניה הטובה ביותר ולכן אנו מוכנים לתת ללקוחותינו קנייה זולה, איכותית ונטולת סיכונים. האתר פועל אך ורק עם יבואנים אשר מספקים מוצרים איכותיים שנבדקו על ידינו ומתאימים לרמה הגבוהה של השירות והאיכות שאנו מאמינים בהם.

 

 מאחר ואנו מאמינים בביטחון הקניה שלך ורמת שירות זו אנו מציעים ללקוחותינו:

 

מחירים זולים אנו מאמינים באתר כזה שאתה צריך לקנות את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר ולקבל את השירות הטוב ביותר, לכן אנו נבדוק את המחירים באופן תמידי ונשמח אם תעדכנו אותנו כאשר אנחנו לא הכי זולים.

 

משלוחים חינם באתר כזה אנו מאמינים בנוחות שלכם לקנות מהבית ולכן אנו גם נשלח לכם את המוצרים עד הבית בחינם במגוון אפשרויות, בנוסף קייימת אפשרות לאיסוף עצמי למעוניינים.

 

אספקה מידית רוב המוצרים באתר כזה נמצאים במלאי ולאחר קבלת האישור מחברת האשראי נשלחים תוך שעות ספורות כדי שתקבלו את המוצרים במהירות האפשרית.

 

ביטולים וחזרות מותר לטעות ומותר ולהתחרט ואנו מבינים זאת ולכן מוכנים לבטל את הקניה בכל שלב וללא סיבות והסברים, אם קיבלתם את המוצרים נשמח לקבלם בחזרה.

 

תשלומים ללא ריבית על מנת להקל על תהליך הרכישה ולתת לכם אפשרות נוחה לקנות מוצר בדרך הנוחה לכם, לקבל אותו עכשיו ולשלם כל פעם קצת.

 

ביקורות מוצרים עבור חלק גדול מהמוצרים על מנת לספק מידע אובייקטיבי לגבי המוצר שיעזור לכם בקבלת ההחלטות, אתר כזה אף מעודד את לקוחותיו לכתוב חוות דעת ע"י קבלת זיכויים לקניות הבאות.

 

שירות לקוחות אנו דוגלים בשירות לקוחות מעולה ומתן פתרון לכל בעיה עד שתהיו מרוצים כי זוהי המטרה שלנו, פנו אלינו בטלפון בשעות המענה או בדואר אלקטרוני בכל שעה ונטפל בפניה במהרה.

 

אבטחת פרטיות אנו מיישמים שיטות הצפנה של הפרטים האישיים שלכם ואיננו שומרים את פרטי האשראי, דף התשלום מבוצע בטופס מאובטח ע"י "טרנזילה" מחברות הסליקה המקצועיות הענף.

 

אמינות והוגנות אנו מאמינים מעל הכל ביושר ואמון ובפרט במסחר הוגן, בנוסף אנו מחויבים לכללי מסחר של ארגון אמון הציבור, ונעשה מעל ומעבר עבור לקוחותינו על מנת שיקבלו את החוויה הטובה ביותר.

 

 

*. התנאים המלאים נמצאים בתקנון והם הקובעים בכל עניין.

 

 שלכם, אתר כזה