צור קשר
משלוחים חינם לכל הארץ!

תקנון האתרפרטי התקנון

 

אתר האינטרנט כזה (להלן "כזה" או להלן "האתר") הינו אתר שמופעל ומנוהל ע"י העסק נטתיק. מספר העוסק מורשה של נטתיק- 310850342.

 

בתקנון מוצג מידע מגוון ורלוונטי בכל הקשור לדרכי השימוש, למדיניות הפרטיות, לרמת האבטחה באתר, לדרכי התשלום, למלאי המכירה, לתנאי האספקה, לאפשרויות ההחזרים, למדיניות הביטולים ולאחריות על שלל המוצרים שנמכרים לציבור הרחב. נתונים אלו מועברים על גבי התקנון על מנת שכל אדם יוכל ליהנות מתהליך קנייה נוח ומרמת אמינות גבוהה המכבדת את הלקוח.

 

יש לדעת שכל פעילות המבוצעת ע"י המשתמשים באתר, לרבות פעולות גלישה ורכישה, וכל פעולת הזמנה של מוצר מחוץ לאתר כזה (לרבות הזמנה דרך הטלפון, באמצעות אי-מייל או מכשיר פקסימיליה) כפופה לתקנון זה של האתר, ובביצועה היא  מביעה הסכמה של המשתמש לכל דבר הכתוב בתקנון. על משתמשי האתר לדעת כי תקנון זה הינו בר שינוי ללא כל הודעה מוקדמת, כשהעדכון האחרון שבוצע הוא הקובע.

 

אתר כזה מציע לגולשים בו גם מכירות שנקובות במחיר קבוע וגם מבצעי מכירות מגוונים כדי להגדיל את האפשרות לקנייה כדאית יותר עבור כל גולש. המגוון של פריטי המכירה באתר מוצג לגולשים בצורה שכוללת נתונים לגבי יכולות וגם תכונות רלוונטיות של כל מוצר. אי לכך חשוב להבין שהתמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד והן לא יכולות להציג את המוצרים בדיוק מוחלט. דבר זה אומר שכל גולש וכל מי שמזמין באתר כזה נדרש להיות ערני בעת תהליך ההזמנה (או בזמן שהוא יוצר קשר עם החנות/אתר לגבי פרטים שרלוונטיים למוצר שמעניין אותו כגון צבע המוצר וכיו').

 

כל המידע שמרכיב את אתר כזה, לרבות נתונים טכניים, נתונים כלליים, טקסטים שונים, מפרטים טכניים, תמונות, אובייקטים גרפיים (להלן ה"תכנים") של כל מוצרי האתר שמוצעים למכירה, נמסר ו/או נאסף ע"י היצרנים, הספקים והיבואנים של שלל המוצרים. לכן האתר, או כל מישהו אחר מטעמו, לא יישאו בכל אחריות שהיא לגבי אי דיוקים או לגבי שגיאות בתכנים המוצגים בו.

 

תנאים לגבי שימוש הגולשים והרוכשים באתר


כל גולש ומשתמש באתר חייב להיות מורשה לביצוע של פעולות בהתאם לחוק. על כל מי שמבצע פעולות באתר להיות בעליה של תעודת זהות של מדינת ישראל כשהיא בתוקף, ועליו להיות בעל כתובת אישית בישראל ולעמוד באותם התנאים שנחשבים בסיס לשימוש באפשרויות התשלום המוצגות בחנות.

 

האתר מבצע פעולות רבות ככל שניתן לשמירת הליך מכירה אחראי והוגן. לכן יהיו מקרים כגון אלה הבאים שיתכן כי יביאו למניעה של מכירה ממשתמש מסוים או ממשתמשים כלשהם -

משתמש שעבר על תנאי של התקנון ו/או על חוקי הצרכנות אליהם הוא כפוף כאזרח.

משתמש שמסר בכוונה פרטים אישיים לא נכונים.

משתמש שהתגלה ע"י בעלי אתר כזה כמנסה לפגוע באתר ובפעילותו.

 

משתמשי האתר צריכים לדעת ולהבין את חשיבות הזנת פרטי אמת מדויקים למערכת האתר כשהם מבצעים פעולות שונות. הזנה מדויקת ואמינה תמנע שיבושים, כמו גם עיכובים ואף תקלות ברמות שונות. מתן פרטים מדויקים מצד כל לקוח מאפשרת למנהלי החנות טיפול בכל הזמנה בצורה אחראית ויעילה כפי שהאתר מבטיח. יתרה מכך, מסירת פרטים כוזבים בכוונה מהווה עבירה פלילית במדינת ישראל ואף אפשרות לסבול מתלונות למשטרת ישראל וממשפטים בערכאות המתאימות.

 

יצוין כי כל הרשמה לאתר כזה  תהווה את אישורו ואת הסכמתו של המשתמש להצטרפות אל רשימת התפוצה של החנות. הרשימה מיועדת לשליחת מגוון תכנים פרסומיים באמצעות הדואר האלקטרוני (כמו למשל, מבצעי מכירות מסוימים, הצעות מיוחדות לרכישה וכיו'). מבחינה חוקית יש לכל משתמש זכות לבקש הסרה של פרטי ההתקשרות איתו מאותה רשימת תפוצה, וזאת ע"י כך שייצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שמטפלת בכך מצד האתר.

  

מחירים ומגוון אפשרויות התשלום

 

באתר כזה ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי של חברות שונות מהסוגים הבאים – כרטיס אשראי ישראכרט, מאסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס. ניתן לשלם גם באמצעות העברה בנקאית או הפקדה בנקאית אל חשבון האתר בבנק הפועלים. חשוב לדעת כי  מעבר לצורות תשלום אלה יש ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות אם מעוניינים לברר לגבי אפשרויות תשלום אחרות (אותן אין האתר מתחייב לקבל).

 

מחירי מוצרי האתר מוצגים כשהם כוללים את אחוז המע"מ בהתאם לחוק, והאתר שומר על הזכות לשנות כל מחיר שירצה מבין שלל מוצרי האתר ללא הודעה מוקדמת מצדו ובכל זמן שיבחר בכך.

 

ברגע סיום השלמת ביצוע התשלום באמצעי שנבחר ובצורה מלאה יספק האתר את המוצר ללקוח. במידה שתיווצר בעיית תשלום, עליה להיפתר תוך שבעה ימי עסקים, אחרת יוכל האתר לבטל את העסקה חד-צדדית ללא זכות תביעה או האשמה מצד הלקוח.

 

מלאי האתר


אתר כזה מתבסס על מלאי בצורה אחראית ועושה הכול על מנת שהמלאי יהיה מעודכן וזמין לכל לקוח. זאת כדי שניתן יהיה לעמוד ביעד האספקה שמוצג בחנות. עם זאת יש לדעת כי אין האתר אחראי בכל הקשור לניהול מלאי אצל ספקים ויבואנים שעובדים עם האתר.

 

אי לכך, גם הזמנות שבוצעו כנדרש ע"י הלקוח לא יחויבו במידה והאתר אינו יכול לעמוד בהן. אי חיוב זה מדגיש כי הלקוח מוותר בזאת על טענות מול האתר. במידה וחויב הלקוח על הזמנה שבה אי אפשר לעמוד, מחויב האתר להחזיר לו את כל סכום הקנייה או להציע מוצר חלופי כנגד.

 

משלוחים ואספקה ללקוחות


האתר כזה מתבסס על עבודה מול יבואנים ברמה גבוהה וחברות שליחויות איכותיות עם פריסה ארצית (להלן "צד ג'"). המשתמשים באתר ייראו שזמן אספקת המוצרים מצוין בדף מכירת המוצר כשמדובר על שני ימי עסקים בד"כ (ימי עסקים אלו נספרים מרגע החיוב באמצעי התשלום לאחר שבוצע בצורה מוחלטת). יצוין כי ימי שישי ושבת, וימי ערב חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים לצורך אספקת מוצר.

 

האתר ו/או מי מטעמו לא יישאו באחריות ואף לא בכל נזק עקיף שייווצר (תוצאתי או מיוחד) ללקוח בשל איחור כלשהו או בשל עיכוב או בשל כשל בכל הקשור לאספקתו של המוצר או בכל הקשור לשירות שייגרם ע"י מישהו מצד ג'. במקרים של תקלות הקשורות לצד ג', מקרי שביתות, או כוח עליון וכד', האתר ינסה ככל יכולתו לסייע באספקתו של מוצר כמה שיותר מהר, אך אין האתר אחראי על מקרים בעייתיים כמו אלה.

 

מפת האספקה של האתר אינה כוללת את שטחי A ו-B של הרשות הפלסטינית או שטחים אחרים של הרשות. אי לכך בעיות ביטחוניות וכד' שמביאות לקושי בגישה או בהגעה הקשורים לאספקה לא יהיו באחריותו של האתר.

 

צורות המשלוח באתר מבוצעות רובן ככולן דרך דואר ישראל (כאמור תוך שני ימי עסקים במשלוח מהיר). זאת במידה והיישוב נכלל ברשימותיו של דואר ישראל, כשכך יקבל הלקוח את המוצר עד לביתו עם שליח. ישובים שלא נכללים ברשימה או כאלו שזמן המשלוח לגבי המוצר שרכשו הוא שבעה ימים, יתבקשו להגיע לסניף הדואר במקום מגוריהם כדי לאסוף את המוצר שנשלח מהאתר. ניתן לקבל את המוצר לכתובת אחרת אם יוצרים קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של האתר, כשגם איסוף עצמי הוא דבר אפשרי מאזור העיר אשדוד. 

 

עלות המשלוח של מוצר או מוצרים מתייחסת לשליחת מוצר בתחומי מדינת ישראל ולא למשלוחים לחו"ל. במקרה של צורך בשליחת מוצר לחו"ל, הלקוח נדרש לברר עם מחלקת שירות הלקוחות אם ועד כמה הדבר אפשרי.

 

אפשרויות להחזרות וביטולים


אתר כזה פועל בהתאם למה שנקבע בחוק הישראלי לגבי ביטולי עסקאות ולגבי החזרות של מוצרים. כל לקוח של החנות יכול לפעול גם הוא בהתאם להנחיות של חוק הגנת הצרכן. יש לדעת כי בחוק נקבעו דמי ביטול נקובים לעסקה העומדים על לא יותר מ-5% ממחיר המוצר או על מאה ש"ח (לפי הסכום הנמוך מבין השניים). אם ראה האתר שנגרם לו נזק מביטולה של עסקה כלשהי, בין אם הדבר בא לידי ביטוי בירידת ערך או בכל צורה אחרת בשל סיבה כלשהי, הרי שעומדת לו הזכות לתבוע את אותם נזקים מהמבטל.

 

משתמשי האתר צריכים לדעת שמוצר פגום שקבלו ומוצר אחר שהתקבל במקום המוצר שהזמינו הם כאלו שניתן להחזירם לחנות. לאתר כזה מחלקת שירות לקוחות שתשמח לעזור תוך וידוא טענותיו של כל לקוח וטיפול מהיר בבעייתו. על הלקוחות לדעת כי טענות שאינן מוצדקות יגררו דרישה מצד האתר לתשלום של דמי ביטול, של עלויות משלוח ושל דמי הטיפול. לעומת זאת, כל עוד האחריות על הטעות היא של האתר, העלויות יחולו עליו ולא על הלקוח.

 

מוצר שיוחזר לאתר חייב להיות שלם לחלוטין, ארוז בתוך אריזתו המקורית וללא כל נזק. במקרי החזרה בשל טעות במשלוח או חוסר שביעות רצון מצדו של הלקוח, כל לקוח נדרש לעמוד בדרישות אלה כדי לקבל טיפול הולם ומהיר מהאתר בכל הקשור להחזרת מוצר. האתר מציג תמריץ חשוב ומיוחד שבזכותו יכול כל לקוח להחזיר מוצרים מבלי לשלם את דמי הביטול ומבלי לספק כל הסבר עד לשלושים יום לכל היותר (זאת כאמור, כשמדובר במוצר ללא נזק, שלם וארוז בצורה המקורית).

 

אחריות על מוצרים שנרכשו באתר


מוצרי האתר נמכרים כשהם מלווים באחריות על מנת להרגיע כל לקוח ולהבטיח את רמת ההנאה מהמוצר. אחריות זו מסופקת ע"י היבואנים איתם עובד אתר כזה. האתר הוא זירת מכירה וירטואלית, ולמרות זאת הוא גם מנסה לסייע אישית לכל לקוח במידה וקיימת בעיה הנוגעת לאספקת האחריות ולמימושה. גם אם חסר מסמך האחריות, האתר ישמח לעזור להשלים זאת.

 

האחריות מוחלת החל מהרגע שהמוצר הגיע ללקוח. הלקוח מצדו נדרש למלא את פרטיו על כתב האחריות כדי שאכן יוכל ליהנות מכל מה שהיא מציעה. לגבי הרכבת מוצרים שנקנו באתר כזה, האתר אינו אחראי לעניין זה. בנוסף, לגבי קבלת האחריות במלואה, הרי שקיימת הפרדה בין תפקוד המוצר עצמו ובין עזרים נלווים (כבל, תושבת, סוללה וכיו') שמצרף הלקוח למוצר.

 

מדיניות פרטיות ונתוני אבטחת מידע


מערכת כרטיסי האשראי וסליקת הכרטיסים של האתר מנוהלים ע"י חברת "טרנזילה" אשר ידועה כאחת הבכירות בתחום בכל הקשור לשירותי סליקה ברשת. החברה מקפידה לעמוד בתקן מחמיר כגון PCI והיא מציגה אפשרות הצפנה מלאה בפרוטוקול SSL המצליח שמוכר בעולם כולו. לקוחות האתר ישמחו לדעת גם כי מערכות הסליקה של החנות מאובטחות בשרתי Firewall. הנהלת האתר מתחייבת שלא למסור פרטים אישיים שנמסרו ע"י הלקוחות לגורמים מחוץ לאתר ולא לעשות שימוש לרעה בהם.

 

הגבלות של קניין רוחני

 

הנהלת האתר מדגישה בזאת שאסור בתכלית האיסור ואין להעתיק ו/או לצלם ו/או לשכפל ו/או לפרסם ו/או להקליט ו/או לתרגם ו/או להפיץ ו/או להשתמש באף תוכן מהתכנים שמוצגים באתר. בנוסף, אין לעשות בתכני האתר, בין אם במישרין ובין אם בעקיפין, כל פעולה שתהווה הפרה של הקניין הרוחני של האתר או פגיעה בו. זאת אלא אם כן התקבל היתר מראש לכך, במפורש ובכתב, ממי שמפעיל את אתר כזה. אין על הלקוח או כל משתמש אחר באתר לבצע כל שימוש בתכנים למטרות של צרכים מסחריים או כאלה שאינן פרטיות או אישיות.

 

אתר כזה מדגיש כי חל איסור על הפעלת יישומי מחשב או על הפעלת אמצעים אחרים כדי לשכפל ו/או לאחזר אוטומטית ו/או להעתיק לצורך של יצירת מאגר ו/או לצורך של אוסף ו/או לצורך של לקט שיכילו תכנים שונים מתוך האתר. כמו כן, אין על משתמשי האתר להציג תכנים ממנו בתוך "מסגרת" - Frame (זאת בין אם היא מסגרת גלויה ובין אם היא סמויה) בתוך אתר או אתרי אינטרנט חיצוניים ו/או בתוך תוכנות של מחשב ו/או באביזר ו/או במכשיר ו/או בפרוטוקול תקשורת מכל סוג שהוא.

 

אין באף דרך או צורה לקשר לאתר כזה מתוך אתר או אתרים המכיל/ים תוכן פורנוגרפי ו/או תכנים המעודדים לגזענות ו/או להפליה ו/או תכנים שהפרסום שלהם הינו דבר שמנוגד לחוק ו/או תכנים המעודדים פעילות שהינה מנוגדת לחוק. אין גם לקשר לאתר כזה באופן חלקי, ולרבות אל תמונה ו/או טקסט ו/או וידיאו, אלא לקשר לדף האינטרנט של האתר אך ורק באופן מלא ובצורה שיוכל כל גולש לראות את עמוד האתר במלואו  AS IS(כפי שהוא מוצג ע"י בעלי האתר).

 

באתר כזה שמחים וגאים לראותכם בין הגולשים והלקוחות שלנו, ועושים את הכול על מנת ליצור חוויית רכישה אמינה, בטוחה, הוגנת ואיכותית לכולם.