צור קשר
משלוחים חינם לכל הארץ!

אוזניות

מציג 1-48 מתוך 85 תוצאות

 • אוזניות קלות מתקפלות V-JAYS
  אוזניות סטריאו לאייפון V-JAYS עוצמתיות מבית Jays השוודי במשקל של 59 גרם בלבד. כולל קשת גמישה מתקפלת לנשיאה נוחה וכריות אוזניים נוספות להחלפה. אורך הכבל: 60 ס"מ + כבל הארכה 70 ס"מ
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  294.00
 • אוזניות סטריאו סיליקון עם מיקרופון Philips SHE3595
  אוזניות סטריאו סיליקון עם מיקרופון Philips SHE3595 עם רמקול בגודל 9 מ"מ בעלות סאונד מצוין שיוצרות איטום וסינון רעשים ושלט המאפשר הזזת שירים. מאפשרות ניהול שיחות נוח וברור.כולל 3 מתאמי סיליקון לגדלים שונים.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  119.00
 • אוזניות ספורט נגד מים Philips SHQ1200
  אוזניות ספורט נגד מים Philips SHQ1200 אוזניות כפתור איכותיות לספורט עמידות בפני זיעה ומים במשקל 4 גרם בלבד. כולל בס אקטיבי וסינון רעשים לאיכות סאונד מושלמת. לשמירה מקסימלית מומלץ לשטוף במי ברז לאחר כל פעילות גופנית. קיים בצבע לבן בלבד.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  89.00
 • אוזניות ספורט עם מיקרופון Philips SHQ1217
  אוזניות ספורט עם מיקרופון Philips SHQ1217 אוזניות כפתור איכותיות לספורט עמידות בפני זיעה ומים במשקל 4 גרם בלבד. כולל בס אקטיבי וסינון רעשים לאיכות סאונד מושלמת. לשמירה מקסימלית מומלץ לשטוף במי ברז לאחר כל פעילות גופנית. מיקרופון וכפתורי שליטה על ווליום למכשירי אפל.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  210.00
 • אוזניות סטריאו לאייפון a-Jays one
  אוזניות סטריאו לאייפון A-Jays one עם איכות סאונד המופקת מרמקול דינאמי 8.6 מ"מ שמצופה בטיטניום במשקל 14 גרם בלבד. מתאימות לנגנים ומכשירים סלולרים עם חיבור 3.5 מ"מ עם ציפוי זהב באיכות גבוהה של חברת JAYS כולל 5 מתאמי סיליקון בגדלים שונים, כבל שטוח כדי למנוע קשרים,
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  200.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאנדרואיד a-JAYS One Plus
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאנדרואיד a-JAYS One Plus מגיעות סאונד ברמה גבוהה ובס עוצמתי, כוללות אפליקציית אנדרואיד לשליטה על האוזניות. מיקרופון וכפתור מענה/ניתוק שיחות. עם 5 מתאמי סיליקון בגדלים שונים כבל שטוח מונע קשרים באורך 5 מ"מ.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  248.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון a-JAYS Four
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון a-JAYS Four עם סאונד ברמה גבוהה ובס עוצמתי במשקל של 14 גרם בלבד. כולל 5 מתאמי סיליקון בגדלים שונים, כבל מונע קשרים באורך 115 ס"מ.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  350.00
 • אוזניות מקצועיות עם מיקרופון לאייפון t-JAYS Four
  אוזניות מקצועיות עם מיקרופון לאייפון t-JAYS Four עם רמקולים בקוטר 10 מ"מ היוצרים איכות סאונד מעולה במשקל של 10 גרם בלבד. מגוון אביזרים נלווים מבית מותג JAYS השוודי. כבל ניתן לפיצול ומאפשר בחירה בין כבל קצר לארוך. מתכווננות לכל אוזן. מיקרופון לניהול שיחות וכפתור מולטי רב פעילויות לבקרה מלאה על מכשירי אפל. כולל חיבור 3.5 מ"מ עם ציפוי זהב, 5 מתאמי סיליקון בגדלים שונים, מפצל אוזניות ומתאם למטוס.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  498.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון Eco 600
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון Eco 600 אקוסטיות עם מיקרופון וכפתור מולטי רב פעילויות לניהול שיחות ושמיעת מוזיקה. איכות סאונד טובה מאוד. כבל שטוח מונע קשרים. כולל 3 מתאמים לאוזן. מתאים לנגנים, מחשבים ומכשירי סלולר.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  48.00
 • אוזניות עם שלט ומיקרופון למכשירי ווינדוס a-JAYS Five
  אוזניות עם שלט ומיקרופון למכשירי ווינדוס A-JAYS Five מתאימות לכל מי שרוצה לשמוע את המוסיקה שלו ולנהל שיחות מחוץ לבית בקלות עםרמקולים מותאמים במיוחד להדגיש את הבס. אפליקציה ייעודית חינמית מתאמי סיליקון בגדלים שונים וכבל שטוח למניעת קשרים. קיים בצבעים לבן ושחור.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  370.00
 • אוזניות עם שלט ומיקרופון למכשירי אנדרואיד a-JAYS Five
  אוזניות עם שלט ומיקרופון למכשירי אנדרואיד A-JAYS Five מתאימות לכל מי שרוצה לנהל שיחות ולהאזין למוסיקה האהובה דרך האנדרואיד שלו בקלות עם רמקולים מותאמים במיוחד להדגיש את הבס. אפליקציה ייעודית חינמית מתאמי סיליקון בגדלים שונים וכבל שטוח למניעת קשרים. קיים בצבעים לבן ושחור.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  370.00
 • אוזניות מקצועיות עם מיקרופון ושלט Creative Aurvana Live 2
  אוזניות מקצועיות עם מיקרופון ושלט Creative Aurvana Live 2 המציגות רמקולים 40 מ"מ עם טכנולוגיית Bio-Cellulose. ומיקרופון ושלט מובנים בחוט האוזנייה. כריות אוזניים מרופדות מקצף זיכרון. כבל אודיו שטוח בחיבור 2.5 מ"מ ל-3.5 מ"מ בחיבור מצופה זהב באורך 120 ס"מ ותיק נשיאה מיקרופייבר עמיד ואיכותי
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  989.00
 • אוזניות ספורט עם מיקרופון ושלט Jabra Sport Corded
  אוזניות ספורט עם מיקרופון ושלט Jabra Sport Corded מיוחדות לריצה עם איכות סאונד ברמה גבוהה עם תקן סטריאו A2DP. בעלות עמידות גבוהה בפני אבק, מים וזעזועים. ניתנות ומומלצות לשטיפה במי ברז לאחר השימוש, כולל שלט מולטי למגוון אפשרויות כגון ניתוק/ מענה, חיוג מהיר למספר האחרון, ניגון ודילוג בקבצי שמע.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  284.00
 • אוזניות סטריאו מקצועיות עם מסנן רעשים פעיל Jabra Vega
  אוזניות סטריאו מקצועיות עם מסנן רעשים פעיל Jabra Vega עם רמקולים בקוטר 40 מ"מ המבטיחים סאונד באיכות HD Dolby, מצטיינות בסינון רעשים חיצוניים כריות אוזניות נוחות לשימוש מירבי. מיקרופון לניהול שיחות.שלט מובנה בכבל האוזנייה. אפליקציה חינמית ליצירת סאונד באיכות Dolby. כולל תיק נשיאה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  1300.00
 • אוזניות סיליקון עם מיקרופון Jabra Vox
  אוזניות סיליקון Jabra Vox אוזניות סיליקון סטריאו איכותיות כוללות טכנולוגיית Dolby Digital Plus המעניקה חווית סאונד מושלמת. מגנט ניאודימיום להעצמת איכות הבאס. כולל 3 מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל נחושת נטול חמצן OFC ומחבר מצופה זהב. מיקרופון לניהול שיחות וכפתורי שליטה על עוצמת המוזיקה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  380.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון t-JAYS One
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון t-JAYS One כוללות רמקולים חזקים 10 מ"מ לסאונד עוצמתי. נוחות במיוחד לשימוש מירבי במשקל של 8 גרם בלבד. כולל מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל שניתן לפיצול ולבחירה בין כבל קצר לארוך.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  350.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון a-JAYS Four
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון לאייפון a-JAYS Four מתאימות לטיסה, כוללות אפשרות פיצול עבור שני מאזינים בו זמנית. עם רמקולים חזקים 10 מ"מ לסאונד עוצמתי. נוחות במיוחד לשימוש מירבי במשקל של 14 גרם בלבד. כולל מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל שניתן לפיצול ולבחירה בין כבל קצר לארוך.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  348.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון ומתאם טיסה t-Jays Two
  אוזניות איכותיות עם מתאם לטיסה T-Jays Two מתאימות לטיסה, כוללות אפשרות פיצול עבור שני מאזינים בו זמנית. עם רמקולים חזקים 10 מ"מ לסאונד עוצמתי. נוחות במיוחד לשימוש מירבי במשקל של 8 גרם בלבד. כולל מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל שניתן לפיצול ולבחירה בין כבל קצר לארוך.
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  380.00
 • אוזניות סטריאו עם מיקרופון ומארז t-Jays Three
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון ומארז t-Jays Three מתאימות לטיסה, כוללות אפשרות פיצול עבור שני מאזינים בו זמנית. עם רמקולים חזקים 10 מ"מ לסאונד עוצמתי. נוחות במיוחד לשימוש מירבי במשקל של 8 גרם בלבד. כולל 5 מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל שניתן לפיצול ולבחירה בין כבל קצר לארוך. עיצוב שמאפשר כריכת הכבל סביב האוזן
  אחריות: 24 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  400.00
 • אוזניות עץ HD עם מיקרופון NoiseHush NX90
  אוזניות עץ HD עם מיקרופון NoiseHush NX90 עשויות בעבודת יד מעץ אמיתי המעניקות צליל טבעי ונקי לניהול שיחות והאזנה למוזיקה. כולל מיקרופון לניהול שיחות וכפתוק מענה וניתוק שיחה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  180.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות לטלוויזיה Philips SHC1300
  אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה Philips SHC1300 אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה של Philips עם טכנולוגיית אינפרא אדום ואטימות מצוינת המציגות סאונד סטריאופוני בטווח מכובד של 7 מטרים. כולל כפתור שליטה על הווליום.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  149.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון Philips SHB7150
  אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון Philips SHB7150 הן אוזניות בלוטוס עם איכות סאונד מדהימה וטכנולוגיית NFC לחיבור מהיר למכשיר סלולרי. שליטה ע"י כפתורי TOUCH ישירות מהאוזנייה, כריות אוזניים בריפוד עור לנוחות, אטימת רעשים ושימוש מירבי. סוללה חזקה עד 9 שעות מוסיקה, קשת עם אפשרות כוונון לכל משתמש. מנגנון סינון רעשים לאיכות שיחה נקייה וברורה. כולל כבל USB לטעינה וכבל אודיו 3.5 מ"מ.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  386.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון Philips SHB9150
  אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון Philips SHB9150 הן אוזניות בלוטוס עם עיצוב מרהיב וטכנולוגיית NFC לחיבור אלחוטי מהיר מגיעות עם איכות סאונד נקייה הכוללת אטימות מושלמת. כריות אוזניים בריפוד עור לנוחות, אטימת רעשים ושימוש מירבי. קשת מתכווננת ומרופדת לשימשו מירבי ונוחות מקסימלית. סוללה חזקה עד 9 שעות מוסיקה/ 200 שעות המתנה. ניתן גם לחבר את כבל האודיו למקרה שלא הספקתם להטעין.מנגנון סינון רעשים לאיכות שיחה נקייה וברורה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  444.00
 • אוזניות HiFi אלחוטיות דיגיטליות Philips SHD9000
  אוזניות HiFi אלחוטיות דיגיטליות Philips SHD9000 הן אוזניות HiFi סטריאופוניות 2.4GHz ברמה גבוהה עם רמקולים בגודל 40 מ"מ לחווית שמע מדהימה בטווח קליטה עד 100 מטר. עמדת טעינה חדשנית ומעוצבת וסוללה עד 20 שעות ניגון/ 200 שעות המתנה. כריות אוזניים מרופדות לנוחות מרבית. קשת מרופדת כפולה להתאמה מלאה לכל משתמש. כולל 2 סוללות AAA נטענות.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  899.00
 • אוזניות 3D אלחוטיות דיגיטליות Philips SHD9200
  אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה Philips SHD9200 אוזניות אלחוטיות דיגיטליות עם טכנולוגיית סאונד 3D לחווית קולנוע אמיתית. עם רמקולים בקוטר 40 מ"מ ברמה גבוהה לחווית שמע מדהימה בטווח קליטה עד 100 מטר. עם עיצוב חדשני Open-Back וטכנולוגיית Kleer להעברת צליל מקורי, ללא דחיסה. כריות אוזניים מרופדות ונושמות להאזנה ממושכת ונוחה. שליטה אלחוטית על עוצמת הסאונד היישר מהאוזניות. עמדת טעינה חדשנית ומעוצבת וסוללה עד 20 שעות ניגון/ 200 שעות המתנה. קשת מרופדת כפולה להתאמה מלאה לכל משתמש.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  1019.00
 • אוזניות סטריאו מקצועיות עם מיקרופון Philips Fidelio M1BT
  אוזניות סטריאו מקצועיות עם מיקרופון Philips Fidelio M1BT הן אוזניות ON EAR מקצועיות בלוטוס באיכות HD בעלות עיצוב מדהים עם כפתורי הווליום על גבי האוזניה ו2 מיקרופונים מובנים לאיכות גבוהה במיוחד. מעבירות צליל נקי באמצעות כבל OFC כולל נרתיק נשיאה איכותי
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  1230.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון ושלט JBL E40BT
  אוזניות סטריאו אלחוטיות עם מיקרופון ושלט JBL E40BT הן אוזניות בלוטוס עם מנגנון PureBass לצליל באס משופר ו טכנולוגיית ShareMe לחלוקת שמע עם זוג אוזניות נוסף. שלט ומיקרופון מובנים בתוך האוזנייה. מתאים למכשירי אפל ואנדרואיד. קיים בארבעה צבעים לבחירה: שחור, לבן, אדום וכחול.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  480.00
 • אוזניות ריצה אלחוטיות JBL Synchros Reflect BT
  אוזניות ריצה אלחוטיות JBL Synchros Reflect BT מיוחדות לריצות ממושכות במיוחד ועמידות בפני מים, זיעה וזעזועים. כפתורי שליטה על מכשירי אפל ומיקרופון מובנה. סוללה חזקה עד 5 שעות האזנה למוסיקה וניהול שיחות תופסנים מיוחדים שנותנים אחיזה מושלמת כבל שטוח מתכוונן שגם מחזיר אור מתאמי אוזניים ארגונומיים
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  480.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות עם ריפוד צמר NoiseHush BT500
  אוזניות סטריאו אלחוטיות עם ריפוד צמר NoiseHush BT500 הן אוזניות בלוטוס עםרמקולים 30 מ"מ מניאודימיום לצלילי באס מושלמים כריות ריפוד מצמר עם כיסוי זמש אמיתי לנוחות מירבית ושימוש ממושך. סוללה חזקה ל 9 שעות דיבור/ 8 שעות מוסיקה / 150 שעות המתנה. BT500
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  400.00
 • אוזניות ספורט אלחוטיות עם רדיו Noa 888
  אוזניות ספורט אלחוטיות עם רדיו Noa 888 אוזניות ספורט עם רדיו בסאונד סטריאופוני עם טווח פעולה עד ל-10 מטר. סוללת ליתיום נטענת, תמיכה רבה ומגוונת בפרופילי A2DP, דיבורית, אוזניות, כרטיס מיקרו (SD TF), ו-Aux בנגן מוסיקה, רדיו FM.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  186.00
 • אוזניות בלוטוס עם מסנן רעשים ומיקרופון Jabra Halo 2
  אוזניות בלוטוס עם מסנן רעשים ומיקרופון Jabra Halo 2 עם איכות סאונד מרשימה ומסנן רעשים איכותי לניהול שיחות והאזנה למוסיקה במשקל של 80 גרם בלבד ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית, 8 מכשירים בזיכרון. סוללה עד 8 שעות שימוש/ 13 ימי המתנה. שליטה על השמעת שירים – ניגון, המתנה, דילוג ועוד. ניתן לחבר את האוזניות גם עם כבל 3.5 מ"מ (AUX). קיים בצבעים לבן ושחור.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  450.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות דולבי דיגיטל Jabra Revo Wireless
  אוזניות סטריאו אלחוטיות דולבי דיגיטל Jabra Revo Wireless אוזניות סטריאו איכותיות במיוחד עם טכנולוגיית Dolby Digital Plus המספקות חווית סאונד מושלמת של מערכת קולנוע ביתית. עם סוללה עד 12 שעות שימוש/ 10 ימי המתנה עמידות בתנאים קשים.אפליקציה להתאמה של הסאונד למשתמש. חיבור שני מכשירים בו זמנית, 8 מכשירים בזיכרון
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  950.00
 • אוזניות בלוטוס HD עם מיקרופון Jabra Move
  אוזניות בלוטוס גמישות Jabra Move אוזניות Bluetooth גמישות באיכות שמע HD מיקרופון איכותי, קשת נוחה ומתכווננת, כריות אוזניים נוחות לשימוש ממושך. חומרי ייצור עמידים, בד דוחה כתמים. סוללהעד 8 שעות שימוש. כפתורי שליטה על מוזיקה וניהול שיחות בגוף האוזנייה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  439.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ורדיו Jabra Tag
  אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ורדיו Jabra Tag איכותיות עם מיקרופון מובנה וסינון רעשים לניהול שיחות ללא הפרעות. כפתורי שליטה על מוזיקה ומענה לשיחות, אוזניות סיליקון איכותיות. סוללה ל-7 שעות מוזיקה ו-8 שעות דיבור. חיבורי 2 מכשירים בו זמנית. כולל 3 מתאמים לאוזן.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  340.00
 • אוזניות ספורט בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Sport ROX
  אוזניות ספורט בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Sport ROX אוזניות ספורט בלוטוס באיכות דולבי דיגיטל עמידות ביותר ומאפשרות חיסכון באנרגיית הסוללות. עםטכנולוגיית NFC שמאפשרת חיבור למכשיר הנייד בקלות. אפליקציית Jabra Sound להנאה מהמוסיקה. סאונד HD באיכות דולבי דיגיטל.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  779.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון Jabra Step
  אוזניות בלוטוס Jabra Step מיקרופון לניהול שיחות באיכות טובה ללא רעשים. כפתורי שליטה על ווליום ומענה לשיחות. קרסי אוזניים מחזיקות את האוזניות במקום בעת פעילות גופנית. סוללה חזקה עד 4 שעות שימוש/ 6 ימי המתנה. אוזניות עמידות למים ואבק. 3 מתאמים לאוזן בגדלים שונים.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  264.00
 • אוזניות קליפס אלחוטיות עם מיקרופון Jabra Play
  אוזניות קליפס אלחוטיות עם מיקרופון Jabra Play מעניקות צליל סטריאופוני מצוין וניהול שיחות במשקל של 10.6 גרם בלבד. כולל אפשרות לשליטה על עוצמת השמע ישירות מהאוזנייה וניתנת לתליה על הצוואר או עם קליפס בדש הבגד. ניתן לחבר 2 מכשירים בו זמנית/ 8 מכשירים בזיכרון. כולל התרעת קרבה סלולרית כדי שלא תשכחו את הנייד. סוללה עד 6 שעות שימוש/ 8 ימיהמתנה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  280.00
 • אוזניות בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Rox
  אוזניות בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Rox הן אוזניות בגרסת In Ear אלחוטיות עם צלילים עשירים הודות לטכנולוגיית Dolby Digital Plus המעניקה חווית סאונד של מערכת קולנוע ביתית. עם מיקרופון איכותי עם מסנן רעשים לניהול שיחות. אפליקציית Jabra Music להתאמה אישית. מגנטים יחודיים לחיסכון באנרגיה כשאינן בשימוש. 3 מתאמים לאוזניים.משקל של 19 גרם בלבד. כולל פונקציית השתק שיחה בגוף האוזנייה. סוללה עד 6 שעות שימוש רצוף.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  574.00
 • אוזניות ספורט בלוטוס כולל מד דופק מובנה Jabra Sport Pulse
  אוזניות ספורט בלוטוס כולל מד דופק מובנה Jabra Sport Pulse חדשניות אשר זכו בפרס הREDDOT 2015 בזכות טכנולוגיית ניטור דופק חדשנית למדידה בתוך האוזן ואפליקציה ייחודית הבונה עבורכם תוכנית אימונים לפי קצב הריצה שלכם. ניהול שיחות סוללה עד 5 שעות שימוש/ -240 שעות המתנה. איכותיות ועמידות לגשם, זעזועים, חול ואבק. כולל 3 מתאמים לאוזן ונרתיק איכותי לנשיאה ואחסון.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  979.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ושלט JBL E50BT
  אוזניות בלוטוס JBL E50BT אוזניות בלוטוס של JBL באיכות משובחת עם דרייבר בקוטר 50 מ"מ באיכות גבוהה במיוחד המאפשרות האזנה עם זוג אוזניות נוסף עם טכנולוגיית ShareMe. מנגנון PureBass שיוצר בסים מודגשים. קיים בצבעים שחור, לבן ואדום
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  780.00
 • אוזניות סטריאו DDP עם מיקרופון Jabra Revo
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון Jabra Revo עמידות לכל החיים. מתקפלות איכותיות במיוחד עם טכנולוגיית Dolby Digital Plus המקנה חווית סאונד מושלמת של מערכת קולנוע. עמידות בסביבה רועשת בעזרת כבל נחושת נטול חמצן OFC באורך 1.2 מטר המעניק צליל נקי. אפליקציה להתאמה של הסאונד למשתמש, כולל קשת מרופדת ומתכווננת וכריות מרופדות לאוזניים לשימוש מירבי. האוזניות עברו מבחנים מאתגרים של חום, לחות, נפילה של עד 2 מטר גובה, מבחני כיפוף של עד 3,500 פעמים, כיוונון קשת האוזנייה מעל 10,000 פעמים, כבל האוזנייה נבדק בלחץ משיכה של 15 ק"ג.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 2 ימי עסקים
  800.00
 • אוזניות סטריאו עם סינון רעשים NoiseHush NX85
  אוזניות סטריאו NoiseHush NX85 אוזניות כפתור סטריאופוניות מומלצות של חברת Noisehush פטנט למערכת בס תלוייה לשם ייצור צליל בס HD. כולל כבל מונע סבכי קשרים, מיקרופון עם סינון רעשים חיצוניים וכפתור רב פעלויות למענה, ניתוק שיחות ומעבר בין רצועות שמע. הערכה כוללת תיק נשיאה, 3 מידות ג'ל לאוזניים.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  178.00
 • אוזניות ספורט לריצה Philips SHS3200
  אוזניות ספורט לריצה Philips SHS3200 ארגונומיות מתלבשות על האוזן לפעילות גופנית. עם סאונד נקי ואיכותי, עיצוב מיוחד לנוחות מירבית.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  69.00
 • אוזניות סטריאו HD לאייפון NoiseHush NX28i
  אוזניות סטריאו HD לאייפון NoiseHush NX28i באיכת HD, עם כריות המקלות על האוזן וטכנולוגיית סינון רעשים וכפתורי שליטה לכיוון עוצמת שמע והעברת שירים.כבל מונע קשרים. מתאים למכשירי ®iPod® ,iPhone® ,iPad בלבד.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  280.00
 • אוזניות ספורט Philips SHQ5200
  אוזניות ספורט קשת Philips SHQ5200 במשקל של 99 גרם בלבד. עם איכות סאונד גבוהה ובס עמוק. הקשת עשויה מסיליקון איכותי ונוח לאחיזה מקסימלית. - כריות האוזניים ניתנות להסרה ושטיפה. שנה אחריות ע"י היבואן הרשמי יצרן: דגם: Philips SHQ5200
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  279.00
 • אוזניות ספורט עמידות במים Philips SHQ1200
  אוזניות ספורט עמידות במים Philips SHQ1200 איכותיות לריצה וחדר כושר במשקל של 4 גרם בלבד. עמידות בפני זיעה ומים. מומלץ לשטוף במים לאחר כל פעילות גופנית. בס דינמי ובידוד רעשים לאיכות סאונד מושלמת. כולל התאמה אישית לגודל האוזן.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  89.00
 • אוזניות ספורט לעורף עמידות במים Philips SHQ4000
  אוזניות ספורט לעורף עמידות במים Philips SHQ4000 במשקל של 12.8 גרם בלבד. עם איטום פסיבי לאיכות שמיעה מצויינת. כולל 3 מתאמי סיליקון בגדלים שונים לאוזן. מעולה לריצה וחדר כושר ,מומלץ לשטוף במים קליפס לנוחות מירבית ותיק בד.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  176.00
 • אוזניות ספורט עם מיקרופון לעורף עמידות במים Philips SHQ4217
  אוזניות ספורט עם מיקרופון לעורף עמידות במים Philips SHQ4217 במשקל של 12.8 גרם בלבד. עם איטום פסיבי לאיכות שמיעה מצויינת. כולל 3 מתאמי סיליקון בגדלים שונים לאוזן. מעולה לריצה וחדר כושר ,מומלץ לשטוף במים קליפס לנוחות מירבית ותיק בד.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  250.00
12
למה לקנות בכזה?
 • המוצרים במלאי
 • משלוח חינם
 • אחריות מלאה
 • החזר כספי
 • תשלומים נוחים