צור קשר
משלוחים חינם לכל הארץ!

Jabra

מציג 1-31 מתוך 31 תוצאות

 • אוזניות ספורט עם מיקרופון ושלט Jabra Sport Corded
  אוזניות ספורט עם מיקרופון ושלט Jabra Sport Corded מיוחדות לריצה עם איכות סאונד ברמה גבוהה עם תקן סטריאו A2DP. בעלות עמידות גבוהה בפני אבק, מים וזעזועים. ניתנות ומומלצות לשטיפה במי ברז לאחר השימוש, כולל שלט מולטי למגוון אפשרויות כגון ניתוק/ מענה, חיוג מהיר למספר האחרון, ניגון ודילוג בקבצי שמע.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  284.00
 • אוזניות סטריאו מקצועיות עם מסנן רעשים פעיל Jabra Vega
  אוזניות סטריאו מקצועיות עם מסנן רעשים פעיל Jabra Vega עם רמקולים בקוטר 40 מ"מ המבטיחים סאונד באיכות HD Dolby, מצטיינות בסינון רעשים חיצוניים כריות אוזניות נוחות לשימוש מירבי. מיקרופון לניהול שיחות.שלט מובנה בכבל האוזנייה. אפליקציה חינמית ליצירת סאונד באיכות Dolby. כולל תיק נשיאה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  1300.00
 • אוזניות סיליקון עם מיקרופון Jabra Vox
  אוזניות סיליקון Jabra Vox אוזניות סיליקון סטריאו איכותיות כוללות טכנולוגיית Dolby Digital Plus המעניקה חווית סאונד מושלמת. מגנט ניאודימיום להעצמת איכות הבאס. כולל 3 מתאמי סיליקון בגדלים שונים. כבל נחושת נטול חמצן OFC ומחבר מצופה זהב. מיקרופון לניהול שיחות וכפתורי שליטה על עוצמת המוזיקה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  380.00
 • אוזניות בלוטוס עם מסנן רעשים ומיקרופון Jabra Halo 2
  אוזניות בלוטוס עם מסנן רעשים ומיקרופון Jabra Halo 2 עם איכות סאונד מרשימה ומסנן רעשים איכותי לניהול שיחות והאזנה למוסיקה במשקל של 80 גרם בלבד ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית, 8 מכשירים בזיכרון. סוללה עד 8 שעות שימוש/ 13 ימי המתנה. שליטה על השמעת שירים – ניגון, המתנה, דילוג ועוד. ניתן לחבר את האוזניות גם עם כבל 3.5 מ"מ (AUX). קיים בצבעים לבן ושחור.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  450.00
 • אוזניות סטריאו אלחוטיות דולבי דיגיטל Jabra Revo Wireless
  אוזניות סטריאו אלחוטיות דולבי דיגיטל Jabra Revo Wireless אוזניות סטריאו איכותיות במיוחד עם טכנולוגיית Dolby Digital Plus המספקות חווית סאונד מושלמת של מערכת קולנוע ביתית. עם סוללה עד 12 שעות שימוש/ 10 ימי המתנה עמידות בתנאים קשים.אפליקציה להתאמה של הסאונד למשתמש. חיבור שני מכשירים בו זמנית, 8 מכשירים בזיכרון
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  950.00
 • אוזניות בלוטוס HD עם מיקרופון Jabra Move
  אוזניות בלוטוס גמישות Jabra Move אוזניות Bluetooth גמישות באיכות שמע HD מיקרופון איכותי, קשת נוחה ומתכווננת, כריות אוזניים נוחות לשימוש ממושך. חומרי ייצור עמידים, בד דוחה כתמים. סוללהעד 8 שעות שימוש. כפתורי שליטה על מוזיקה וניהול שיחות בגוף האוזנייה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  439.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ורדיו Jabra Tag
  אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ורדיו Jabra Tag איכותיות עם מיקרופון מובנה וסינון רעשים לניהול שיחות ללא הפרעות. כפתורי שליטה על מוזיקה ומענה לשיחות, אוזניות סיליקון איכותיות. סוללה ל-7 שעות מוזיקה ו-8 שעות דיבור. חיבורי 2 מכשירים בו זמנית. כולל 3 מתאמים לאוזן.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  340.00
 • אוזניות ספורט בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Sport ROX
  אוזניות ספורט בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Sport ROX אוזניות ספורט בלוטוס באיכות דולבי דיגיטל עמידות ביותר ומאפשרות חיסכון באנרגיית הסוללות. עםטכנולוגיית NFC שמאפשרת חיבור למכשיר הנייד בקלות. אפליקציית Jabra Sound להנאה מהמוסיקה. סאונד HD באיכות דולבי דיגיטל.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  779.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון Jabra Step
  אוזניות בלוטוס Jabra Step מיקרופון לניהול שיחות באיכות טובה ללא רעשים. כפתורי שליטה על ווליום ומענה לשיחות. קרסי אוזניים מחזיקות את האוזניות במקום בעת פעילות גופנית. סוללה חזקה עד 4 שעות שימוש/ 6 ימי המתנה. אוזניות עמידות למים ואבק. 3 מתאמים לאוזן בגדלים שונים.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  264.00
 • אוזניות קליפס אלחוטיות עם מיקרופון Jabra Play
  אוזניות קליפס אלחוטיות עם מיקרופון Jabra Play מעניקות צליל סטריאופוני מצוין וניהול שיחות במשקל של 10.6 גרם בלבד. כולל אפשרות לשליטה על עוצמת השמע ישירות מהאוזנייה וניתנת לתליה על הצוואר או עם קליפס בדש הבגד. ניתן לחבר 2 מכשירים בו זמנית/ 8 מכשירים בזיכרון. כולל התרעת קרבה סלולרית כדי שלא תשכחו את הנייד. סוללה עד 6 שעות שימוש/ 8 ימיהמתנה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  280.00
 • אוזניות בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Rox
  אוזניות בלוטוס HD דולבי דיגיטל Jabra Rox הן אוזניות בגרסת In Ear אלחוטיות עם צלילים עשירים הודות לטכנולוגיית Dolby Digital Plus המעניקה חווית סאונד של מערכת קולנוע ביתית. עם מיקרופון איכותי עם מסנן רעשים לניהול שיחות. אפליקציית Jabra Music להתאמה אישית. מגנטים יחודיים לחיסכון באנרגיה כשאינן בשימוש. 3 מתאמים לאוזניים.משקל של 19 גרם בלבד. כולל פונקציית השתק שיחה בגוף האוזנייה. סוללה עד 6 שעות שימוש רצוף.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  574.00
 • אוזניות ספורט בלוטוס כולל מד דופק מובנה Jabra Sport Pulse
  אוזניות ספורט בלוטוס כולל מד דופק מובנה Jabra Sport Pulse חדשניות אשר זכו בפרס הREDDOT 2015 בזכות טכנולוגיית ניטור דופק חדשנית למדידה בתוך האוזן ואפליקציה ייחודית הבונה עבורכם תוכנית אימונים לפי קצב הריצה שלכם. ניהול שיחות סוללה עד 5 שעות שימוש/ -240 שעות המתנה. איכותיות ועמידות לגשם, זעזועים, חול ואבק. כולל 3 מתאמים לאוזן ונרתיק איכותי לנשיאה ואחסון.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  979.00
 • אוזניות בלוטוס עם מיקרופון ושלט JBL E50BT
  אוזניות בלוטוס JBL E50BT אוזניות בלוטוס של JBL באיכות משובחת עם דרייבר בקוטר 50 מ"מ באיכות גבוהה במיוחד המאפשרות האזנה עם זוג אוזניות נוסף עם טכנולוגיית ShareMe. מנגנון PureBass שיוצר בסים מודגשים. קיים בצבעים שחור, לבן ואדום
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  780.00
 • רמקול אלחוטי נטען עם מיקרופון Jabra Solemate Mini
  רמקול אלחוטי נטען עם מיקרופון Jabra Solemate Mini חיבור Bluetooth מהיר באמצעות טכנולוגיית NFC. עשוי מחומרים עמידים במיוחד (חול, לכלוך, חום ועוד). מנגנון אנטי שוק – לשמירה במקרה של נפילה. סוללה עד 8 שעות מוסיקה/דיבור או 90 שעות המתנה. מסנן רעשים איכותי לשיחה שקטה ורגועה. ניתן גם לחיבור באמצעות כבל 3.5 מ"מ לכל מכשיר. שליטה על ווליום, העברת שירים ועוד.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  450.00
 • רמקול אלחוטי נטען עם מיקרופון Jabra Solemate
  רמקול אלחוטי נטען עם מיקרופון Jabra Solemate 3 רמקולים בתצורת 2.1 ערוצי סאונד עם סאב. עמיד מפני אבק, חבלות וזעזועים. חיבור בלוטוס או כבל AUX 3.5 מ"מ סוללה עד 8 שעות שימוש. המכשיר משמש גם כדיבורית עם סוללה עד 10 שעות דיבורית שליטה מלאה על העברת שירים, ווליום וניהול שיחות.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  644.00
 • אוזניית בלוטוס Jabra Supreme UC
  אוזניית בלוטוס Jabra Supreme UC מגיעות אליכם עם שליטה והנחייה קולית בעלות סאונד צלול ונקי באיכות HD וכולל סינון רעשי רקע. לאוזניות ביצועים מצוינים עבור פלטפורמות UC ותוכנות התקשרות מהדור החדש.ניתןלחבר שני מכשירים בו זמנית. האוזניות מגיעות עם מתאם בלוטוס שמתחבר ל-USB.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 2 ימי עסקים
  718.00
 • אוזניית בלוטוס קומפקטית עם סינון רעשים Jabra Stealth
  אוזניית בלוטוס קומפקטית עם סינון רעשים Jabra Stealth ניתן לנהל שיחות ולהשמיע מוסיקה והנחיות GPS באיכות סאונד HD באיכות שיחה גבוהה מאוד ובמשקל נוצהשל 7.9 גרם. טכנולוגיית NFC לחיבור קל ופשוט לאוזנייה וסוללה שמחזיקה עד 6 שעות שימוש או 240 שעות המתנה.בנוסף, ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית ו-8 בזיכרון. יצרן: דגם: Stealth
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  380.00
 • אוזניית בלוטוס ומטען נייד Jabra Stone 3
  אוזניית בלוטוס ומטען נייד Jabra Stone 3 באיכות סאונד מדהימה ועם שליטה נוחה לשימוש עם פקודה קולית למענה/ ניתוק שיחות. התראות קוליות על מצב הסוללה ושיחה מזוהה. ניתן לנהל שיחות ולהשמיע מוסיקה והנחיות GPS באיכות סאונד HD באיכות שיחה גבוהה מאוד. הסוללה מחזיקה עד 10 שעות שיחה.בנוסף, מטען נייד למכשיר ה- Jabra STONE3 מאפשר טעינה בשטח.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  550.00
 • אוזניית בלוטוס לאוזן Jabra Storm
  אוזניית בלוטוס לאוזן Jabra Storm גרסת Bluetooth 4.0 כולל סינון רעשים המונע רעשי רקע והפרעות. בעל טווח קליטה של 30 מטרים ובמשקל נוצה של 7.9 גרם. טכנולוגיית microPOWER המבטיחה שהסוללה תחזיק עד 10 שעות שיחה או 10 ימי המתנה. חיבור מהיר בנגיעה אחת. נייתן לחבר 2 מכשירים בו זמנית ו-8 בזיכרון. מנגנון A2DP המזרים מוזיקה והנחיות קוליות.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  388.00
 • אוזניית בלוטוס עם סינון רעשים לאייפון Jabra Clear
  אוזניית בלוטוס עם סינון רעשים לאייפון Jabra Clear או גלקסי שמיעת מוסיקה או הנחיות GPS באיכות HD ובמשקל של 9.5 גרם. ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית או 8 בזכרון. הסוללה מחזיקה עד 8 שעות שיחה/ 8 ימי המתנה. הקשת לאוזן ניתנת להסרה.האוזניות כוללות כבל הטענה ל-iPhone. קיים בצבעים שחור ולבן.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  260.00
 • אוזניית בלוטוס קליפס Jabra Clipper
  אוזניית בלוטוס קליפס Jabra Clipper במשקל של 20 גרם בלבד עם סינון רעשים, מעולה לנהיגה ברכב ונוח לעבודה במשרד. כולל התרעת שיחה נכנסת והתרעת קרבת טלפון סלולרי.הסוללה מחזיקה עד 6 שעות שיחה/ 8 ימי המתנה. הערכה כוללת 3 מתאמים לאוזן, כבל טעינה USB, הוראות שימוש בעברית ותעודת אחריות לשנה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  246.00
 • אוזניית בלוטוס עם סינוןן רעשים כפול Jabra Extreme 2
  אוזניית בלוטוס עם סינוןן רעשים כפול Jabra Extreme 2 במשקל של 10 גרם בלבד, איכות HD, חיבור שני מכשירים בו זמנית, 8 מכשירים בזיכרון. הסוללה מספיקה ל5.5 שעות שיחה/ 10.5 ימי המתנה. כולל אפשרות לשמיעת מוסיקה והנחיות GPS
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  374.00
 • אוזניית בלוטוס למחשבים Jabra Extreme PC
  אוזניית בלוטוס למחשבים Jabra Extreme PC במשקל של 10 גרם, נוח ומושלם לשיחות סקייפ במחשב או בסלולרי. כולל מתאם בלוטוס לחיבור למחשב USB כולל אישור של חברת סקייפ. ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית. עד 8 מכשירים בזיכרון. בעזרת מערכת מיקרופונים כפולה הסינון רעשים יעיל X2 ומעולה לבתי קפה, נהיגה ברכב ולעבודה במשרד. הסוללה מספיקה ל5.5 שעות שיחה/10.5 ימי המתנה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  98.00
 • אוזניית בלוטוס עם חיישן תנועה Jabra Motion
  אוזניית בלוטוס עם חיישן תנועה Jabra Motion עם רמקול באיכות HD מסתובב להגנה מרעשי רוח. נוחות מותאמת אישית וחסכונית באנרגיה. מענה אוטומטי לשיחות בעת הרמת המכשיר או באמצעות פקודה קולית. חיבור פשוט ע"י הצמדת המכשיר NFC. ניתן לחבר שני מכשירים בו זמנית או 8 מכשירים בזיכרון. אפשרות לשמיעת מוסיקה והנחיות GPS.הסוללה מחזיקה ל7 שעות דיבור/ 15 ימי המתנה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  526.00
 • אוזניות סטריאו DDP עם מיקרופון Jabra Revo
  אוזניות סטריאו עם מיקרופון Jabra Revo עמידות לכל החיים. מתקפלות איכותיות במיוחד עם טכנולוגיית Dolby Digital Plus המקנה חווית סאונד מושלמת של מערכת קולנוע. עמידות בסביבה רועשת בעזרת כבל נחושת נטול חמצן OFC באורך 1.2 מטר המעניק צליל נקי. אפליקציה להתאמה של הסאונד למשתמש, כולל קשת מרופדת ומתכווננת וכריות מרופדות לאוזניים לשימוש מירבי. האוזניות עברו מבחנים מאתגרים של חום, לחות, נפילה של עד 2 מטר גובה, מבחני כיפוף של עד 3,500 פעמים, כיוונון קשת האוזנייה מעל 10,000 פעמים, כבל האוזנייה נבדק בלחץ משיכה של 15 ק"ג.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 2 ימי עסקים
  800.00
 • דיבורית בלוטוס לרכב Jabra Drive
  Jabra Drive היא דיבורית אלחוטית ניידת לרכב עם חיבור של עד שני מכשירי סלולר בו זמנית. הדיבורית יכולה לזכור עד 8 מכשירים שונים. Jabra Drive אינה מצריכה התקנה כי חיבור הBluetooth מתבצע אוטומטית עם כל טלפון סלולרי.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  224.00
 • דיבורית לרכב Jabra Freeway
  Jabra Freeway היא דיבורית בלוטוס ניידת לרכב עם משדר מובנה וצליל איכותי הדיבורית מאפשרת שיחה באיכות מעולה וחיבור לרמקולים של הרכב באמצעות משדר FM מובנה. עם חיבור של עד 2 מכשירים בו זמנית וזיכרון של עד 8 מכשירים הדיבורית יכולה לשמש כמערכת סטריאו לכל דבר עם 3 רמקולים מובנים ולנגן מוזיקה באיכות מעולה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  565.00
 • משדר אלחוטי לרכב Jabra Streamer
  משדר הבלוטוס Jabra Streamer מתחבר אל מערכת הסטריאו ברכב בחיבור AUX ומזרים את המוסיקה מהמכשיר הסלולרי אל מערכת הסטיריאו של הרכב. בעזרת השלט אלחוטי המצורף והמיקרופון המובנה ניתן לענות לשיחות ולהעביר שירים.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  387.00
 • אוזניית בלוטוס Jabra Classic
  אוזניית בלוטוס איכותית Jabra לשימוש בכל עת,איכות שמע מעולה וטכנולוגיית סינון רעשים. הדיבורית כוללת מפסק כיבוי\הפעלה לשימוש קליל במכשיר. בדיבורית אפשרות לחיווי קולי, צימוד המכשיר הסלולארי וחיווי של סטטוס הסוללה.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  178.00
 • אוזניית בלוטוס מעוצבת Jabra Style
  אוזנייה אלחוטית Jabra עם עיצוב אופנתי נקי ופשוט. דיבורית אישית זאת מגיעה עם מפסק כיבוי\הפעלה לשימוש חלק במכשיר. לאוזנייה כיוונון עוצמת שמע אוטומטי ועדכונים קוליים של סטטוס הסוללה ומצב החיבור למכשיר הסלולארי.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  346.00
 • אוזניית בלוטוס עם סינון רעשים Jabra Wave
  אוזנייה אלחוטית בטכנולגיית בלוטוס Jabra Wave עם סינון רעשים מתקדם לניהול שיחות באיכות גבוהה ללא הפרעת רעש חיצוני. ניתן לצמד עד שני מכשירי בלוטות בו זמנית.
  אחריות: 12 חודשים
  אספקה: 7 ימי עסקים
  290.00
למה לקנות בכזה?
 • המוצרים במלאי
 • משלוח חינם
 • אחריות מלאה
 • החזר כספי
 • תשלומים נוחים