צור קשר
משלוחים חינם לכל הארץ!
מצלמה לרכב DOD LS460W
מוצר הדגל של DOD מציג כיול זמנים אוטומטי, מד מהירות נסיעה ומצפן, בזכות מעבד ה-GPS אשר מהיר פי 5 מהסטנדרט בשוק. מצלמה קטנה וקלה עם מגוון צבעים עשיר ותמונה חדה גם בלילה אודות לטכנולוגיית 'טווח דינמי רחב', עדשה עם שישה אלמנטים וצמצם בגודל 1.6.
אוזניות בלוטוס Meelectronics
ה- MEElectronics Air-Fi Venture AF52 הן אוזניות בלוטות' שמפליאות בבסים עמוקים וביכולת לשפר את הצליל בצורה דרמטית. הן רכות מאוד ומציגות עיצוב מוצלח שעוטף את האוזן ומונע מרעשי סביבה רבים להפריע לחוויית ההאזנה. סוללה חזקה ותפעול קליל ממחישים עד כמה אפשר לנהל שיחות ולשמוע מוסיקה במשך שעות רבות של היממה.
מצלמת אקסטרים NILOX F-60
מצלמת הדגל מבית נילוקס באיכות Full HD 1080p ובמהירות של 60 תמונות בשנייה לתיעוד מושלם של חוויות החיים שלכם. - מארז עמיד במים עד עומק של 100 מטר. - שליטה מלאה מהסמארטפון באמצעות Wi-Fi. - זום דיגיטאלי פי 10. - זווית צילום רחבה של 170 מעלות. - צילום סטילס עד 16 מגה פיקסל.
המוצרים החמים
מותגים מובילים
כתבות אחרונות בבלוג כזה

 • 08/12/2014 11:56:41
  בשנים האחרונות אנו רואים כיצד מופיעות להן דיבוריות לאופנוע ומאפשרות לבעלי אופנועים להפוך את הרכיבה שלהם לשונה לגמרי מבעבר. מאחר ואנו מצוידים היום בטלפונים סלולאריים ומאחר וקיימות טכנולוגיות שמאפשרות לנו למצוא את דרכנו בקלות, הרי שמוצר זה הופך לחובה עבור רוכבים שלחלקם יש צרכים כללים ולאחרים יש צרכים אישיים וממוקדמים הרבה יותר.
 • 07/12/2014 18:25:43
  אנו קונים מצלמות אקסטרים כדי לתעד רגעים מרתקים מאוד. בל נשכח שתיעוד מסוג זה אינו אפשרי במצלמה רגילה אותה אנו צריכים להחזיק ביד ולכוון תוך סיכון מסוים במהלך פעילות ספורטיבית, טיול או משהו דומה לזה. אך מעבר לאפשרות הפעלה נוחה אנו רוצים לראות כיצד איכות התיעוד תהיה גבוהה בכל מקום ורגע בו נצלם.
 • 26/11/2014 12:55:29
  בחירה נכונה של מצלמת רכב יכולה להועיל רבות לכל נהג. מאחר וכל נהג רוצה ליהנות ממוצר שיעבוד בצורה רצינית זמן רב, הרי שנראה כי בראש ובראשונה יש לבדוק את רמת החומרה הכוללת טכנולוגיות כמו GPS לניווט, Wi-Fi המאפשרת צפייה ע"ג הסמארטפון, חיווי קולי, מנגנון DNR3 המפחית רעשים ומוטמע בדגמים מתקדמים.
הכי חדשים
למה לקנות בכזה?
 • המוצרים במלאי
 • משלוח חינם
 • אחריות מלאה
 • החזר כספי
 • תשלומים נוחים